Laureaci w konkursie UOTT na pracę dyplomową

W dniu 27.11.2017 r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród w organizowanym przez Uniwersytecki Ośrodek Transferu Technologii konkursie na pracę dyplomową o największym potencjale komercjalizacyjnym w trzech kategoriach, dla prac licencjackich, magisterskich i doktorskich.

Dzięki sponsorowi „Kancelarii Rzeczników Patentowych AOMB” zwycięzcy otrzymali nagrody pieniężne. Wyróżnienia zostały ufundowane przez prorektor ds. rozwoju dr hab. Annę Gizę-Poleszczuk, prof. UW.

Praca doktorska:
Bartłomiej Iwańczak – Wydział Geografii i Studiów Regionalnych UW,
Tytuł pracy: „Percepcja wzorców i struktur funkcjonalno-przestrzennych obszaru zurbanizowanego Warszawy”

Praca magisterska:
Karolina Pawlikowska – Wydział Matematyki, Mechaniki i Informatyki UW
Tytuł pracy: „Universal Sense Simulation Interface”

Wyróżnienie dla:
Konrad Kitka – Wydział Chemii UW
Tytuł pracy: „Termoczułe ferrożele: Synteza oraz charakterystyka właściwości sorpcyjnych”

Praca licencjacka:
Adam Mamot – Wydział Chemii UW
Tytuł pracy: „Synteza i badania właściwości dinukleotydowych analogów końca 5’ mRNA zawierających linker azydkowy przyłączony do rybozy 7-metyloguanozyny”